Kidy.com.tr

  PRIVATE LABEL

  privatelabelEE BATI firmamız ürünlerini dünya çapında yaklaşık 30 ülke için üretip ihraç etmektedir.Kendi markamızı dünyanın birçok ülkesinin pazarına yerleştirmenin yanında milyonlarca “Private Label” (özel markalı) ürünleri de siz değerli müşterilerimiz için talepleriniz doğrultusunda özel olarak üretmekteyiz.

  Yüksek teknoloji makinelerde üretilen elastik yan bant ve elastik yan bant olmayan ürünler uzman kişiler tarafından uzun çalışmalar sonucunda Ar-Ge laboratuvarlarımızda başarı ile hazırlanmıştır ve her geçen gün geliştirilmektedir. Rekabetçi piyasaya uygun, kalite standartlarını bozmadan, pazarınızdaki nihai tüketiciye rahat ve kaliteli ürünleri sağlamak amacıyla sizlere yardımcı olmaktayız.

  Talep ettiğiniz ürünleri zaman kaybı olmadan en kısa sürede kendi markanız altında üretir, sizlere uzman ekiplerimiz tarafından üretimin her aşamasında bilgi vererek, ürünlerimizde olduğu kadar kaliteyi, iyi organize olarak sizlere sunarız.

  Kendi markanız altında “Private Label” bizimle çalışmak istiyorsanız lütfen info@eebati.com.tr adresimize e-posta gönderiniz. Satış ekibimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

  Kaliteli hizmet; çok iyi organize olmaktır.

 • İLETİŞİM

  TEL : +(90) 216 368 15 80
  FAX : +(90) 216 368 36 19
  EMAIL : info@eebati.com.tr
 • ADRES

  EE Batı İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.
  Atatürk Cad. Eriş B Blok 66/12
  34736 Kadıköy/İstanbul
  Turkey

 • KATALOG

  luckybabiy